З 1 лютого 2021 року AgroCares об’єднає свої мобільні додатки в один. Тепер усі можливі варіації сканування та ліцензії AgroCares будуть доступні в єдиному мобільному додатку.

Що це означає для споживачів?

Відтепер користувачу буде доступний єдиний мобільний додадок AgroCares, який дозволяє відстежувати усі варіації та операції сканування за допомогою сканеру грунту та необхідна інформація.

За допомогою нової програми у користувача буде можливість увійти у додаток за своїми обліковими даними і на основі введеного ліцензійного ключа отримати доступ до послуги, пов’язаної з ліцензією.

Якщо ви придбали кілька ліцензій, наприклад, сканування грунту та сканування корму для тварин, у вас буде можливість у меню обрати необхідну операцію та продовжити ініціацію процессу аналізу.
Крім того, у інтуітивно доступному меню буде можливість огляду усіх доступних ліцензій та додаткова інформація, яка включатиме термін дії ліцензій і варіанти їх активації.

Що змінюється?

Було вирішено не створювати додатки під ліцензійні продукти, відтепер для завантаження буде доступна лише одна програма AgroCares Scanner Solution, яка обєднуватиме усі необхідні операції.

Що буде зі старими додатками? 

Наразі поточні додатки будуть працювати, однак вони більше не будуть доступні для завантаження або оновлення.

Тому саме час завантажити оновлений додаток AgroCares Scanner Solution із магазину Google Play або Appstore до 25 лютого. Після цієї дати AgroCares більше не зможе надавати будь-які послуги за «старими» додатками.

Як щодо налаштованих додатків?

Усі персоналізовані функції, включаючи дизайн та фірмову символіку залишаться без будь-яких змін. Після того, як користувач увійде до програми та введе ліцензійний ключ, усі фірмові та індивідуальні функції відображатимуться як зазвичай.