Чому українські експерти обирають рішення SoilCares?

Ми поговорили з представниками п’яти великих аграрних компаній в Україні, які беруть участь в Групі Експертів. Читайте далі, чому саме вони приєдналися до групи перших користувачів сканерів в Україні.

Компанія SoilCares представила Сканер в Україні на початку 2018 року. Станом на сьогодні, 9 українських провідних аграрних компаній тестують сканери. До складу тестової групи SoilCares увійшли висококваліфіковані українські експерти, які погодилися надати відгуки та скористатися нагодою використати Сканер на практиці. Тримісячне тестування дозволить компаніям оцінити переваги аналізу ґрунту в режимі реального часу в полі. Компанії Агросем, Ерідон, Баєр, Альтера Нова та Кищенці — одні з перших, які вирішили протестувати наше рішення на українських ґрунтах.

Новий прилад для тестування ґрунту на українському ринку

Сканер SoilCares — перший прилад на українському ринку, за допомогою якого можна отримати швидкі результати на місці. Микита Суворов, менеджер компанії Ерідон з розвитку продуктів для живлення рослин, підкреслив нестачу інструментів для швидкого тестування ґрунту в Україні: «На цей момент в Україні немає приладів та агрохімічних рішень, здатних швидко проаналізувати ґрунт. Якщо говорити про експрес-методики визначення кліткового соку рослин і аналізу тканин — все ОК. Точно і швидко проаналізувати ґрунт в Україні на сьогодні — це проблема». Тому, почувши про швидкий аналіз ґрунту в режимі реального часу, який можливий зі Сканером, вирішили його випробувати.

Микита Суворов (Ерідон): «Ми, компанія Ерідон, як лідер ринку, потребуємо інноваційних та високоефективних рішень, для того, щоб надавати нашим клієнтам першокласне післяпродажне обслуговування і високоякісний технологічний супровід. Тому нам цікаво спробувати попрацювати з рішенням для аналізу ґрунту від компанії SoilCares в якості експерта.»

Отримання досвіду у використанні сенсорних технології для аналізу ґрунту

При першому ознайомленні з абсолютно новою технологією, важко уявити її переваги до того як використаєте її на практиці. Кейс Хузінха, директор компанії Кищенці: «Важко уявити можливості Сканера в порівнянні з великими лабораторіями. Але, я сподіваюся, що він замінить агрохімічні лабораторії, тестування в яких займає багато часу та є дорогим»

.   

 

Хав’єр Погнанте, заступник директора з продажу та маркетингу в компанії Агросем: «Основною причиною, через яку компанія Агросем вирішила приєднатися до Групи Експертів, є наш інноваційний дух. Ми — одна з найбільш розвинутих компаній у сфері технологій точного землеробства в Україні. На нашу думку, компанія SoilCares є партнером, який нам потрібен для впровадження рішень для тестування ґрунтів».

Майбутнє сільського господарства

Учасники Експертної Групи вважають, що інноваційний метод для аналізу ґрунту, який розробила компанія SoilCares — це майбутнє сільського господарства. Руслан Зубець, агроном компанії Альтера Нова: «Аналізуючи сьогоднішні аграрні розробки, ми розуміємо, що інновації є основою майбутнього сільського господарства. Аналіз ґрунту, який базується на спектральних технологіях, показує свою високу конкурентоспроможність з-поміж традиційних методів тестування. Швидше за все, у майбутньому, альтернативні методи аналізу грунту стануть нормою».

  

Кращі пропозиції для клієнтів

Багато користувачів Сканерів вирішили приєднатися до Групи Експертів, оскільки вони шукають рішення для покращення рівня послуг, які вони пропонують. Сергій Сичевский, Digital Farming & Food Chain Manager в компанії Bayer: «Ми завжди розглядаємо нові рішення, які могли б бути вигідними для наших клієнтів. Швидкий аналіз ґрунту буде корисний для підтримки технологій розвитку культур. Тому ми вирішили протестувати це рішення. Ми плануємо використовувати Сканер  для того, щоб надавати більш точні рекомендації нашим клієнтам».

Технологія точного землеробства

Ми запитали наших користувачів – експертів як вони планують використовувати Сканер. Команда компанії Ерідон буде застосовувати Сканер як інструмент для моніторингу ґрунту. Микита Суворов (Ерідон): «Ми будемо використовувати Сканер у якості інструменту для моніторингу ґрунту та для того, щоб надавати рекомендації по внесенню добрив».

Компанія Агросем планує включити Сканер у свою амбіційну стратегію впровадження точного землеробства. Хав’єр Погранте (Агросем): «Ми втілюємо в життя амбіційні проекти з впровадження точного землеробства разом із нашими стратегічними партнерами. Для багатьох полів ми використовуємо технології змінних норм внесення VRT і сподіваємося, що Сканер ґрунту від SoilCares дозволить нам отримати максимальну перевагу в цих проектах».

Кейс Хузінха (Кищенці): «Ми плануємо систематично сканувати всі поля та реєструвати дані за допомогою GPS».

Перспективи на майбутнє

Усі експерти, з якими ми поговорили, виявили бажання купити декілька сканерів після завершення тестового періоду. Микита Суворов (Ерідон): «Ми очікуємо отримати високотехнологічне рішення для аналізу ґрунту для швидкого визначення вмісту елементів живлення в ньому для надання якісних рекомендацій нашим клієнтам. Після завершення періоду тестування ми підіб’ємо підсумки наших дослідів, проведених зі Сканером, і також візьмемо до уваги візуальний стан рослин. Якщо результати нас задовільнять, ми придбаємо Сканер і не один».

Сергій Сичевський (Bayer): «Ми очікуємо отримати точні дані про стан родючості ґрунту. Якщо Сканер виправдає наші очікування, ми розглянемо можливість придбати його для наших технічних експертів».

Нагадуємо, що SoilCares почала роботу з групою експертів в Україні, Польщі та Угорщині в середині березня. Читайте більше про Групу Експертів за посиланням.

Зацікавили послуги для аналізу ґрунту від SoilCares? Зв’яжіться з нами: info@soilcares.com